KONST / Litografier / Färglitografi 14424323
nr 1442 4323
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 4/390. Färglitografi, bildmått: 33x27, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:33:21
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin